Gradonačelnik Mostara Mario Kordić uputio je čestitku fudbalskoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine nakon ostvarene pobjede, pohvalivši timski duh, zajedništvo i odlučnost koju su pokazali bh. reprezentativci.
Kordić je na društvenim mrežama istakao kako su igrači i stručni štab još jednom pokazali koliko se može postići kada postoji zajednički cilj i međusobno povjerenje.
„Svaka čast stručnom štabu i igračima na odlučnoj timskoj igri i velikoj pobjedi“, poručio je gradonačelnik Mostara.
U svojoj objavi posebno je naglasio važnost zajedništva koje vlada unutar reprezentacije Bosne i Hercegovine, ističući kako bi takav odnos bio poželjan i u drugim segmentima društva.
„Bilo bi svima lakše kada bismo na svim područjima imali zajedništvo kakvo vi u reprezentaciji imate“, naveo je Kordić.
Na kraju je uputio i kratku, ali snažnu poruku podrške bh. reprezentativcima:
„Bravo Zmajevi!“



