HomeIzdvojenoVelež potpisao ugovor sa "Pumom": "Rođeni" će nastupati u vrhunskoj opremi

Velež potpisao ugovor sa “Pumom”: “Rođeni” će nastupati u vrhunskoj opremi

Objavljeno

Velež već u srijedu počinje novu sezonu kada će na Grbavici igrati protiv andorskog Intera prvu utakmicu prvog pretkola Konferencijske lige, a Rođeni su sinoć predstavili i nove dresove.

Mostarski klub je saopštio da je napravio veliki iskorak jer je potpisao saradnju s poznatom kompanijom Puma, te da će u narednom periodu Velež nositi dresove koje je dizajnirala njemačka kompanija.

Nakon potpisa ugovora koji je  ozvaničen na gala večeri u  mostarskom hotelu Emporia, Velež je zvanično predstavio dresove za novu sezonu kada su se igrači ovog kluba, Hadžikić, Haskić Oreč i Nanić pojavili na pozornici u novoj opremi premium brenda Puma.

Velež je na ovaj način ušao u klub velikana s kojima Puma sarađuje, te sigurno da to otvara vrata i ostalim klubovima iz Bosne i Hercegovine.

Predsjednik mostarskog kluba Senad Kevelj otkrio je da je ovo najbolje potpisani sponzorski ugovor u historiji Veleža što najbolje pokazuje o kakvom velikom iskoraku je riječ.

“Ovo je najbolje potpisani sponzorski ugovor u historiji FK Velež, ako izuzmemo Grad Mostar, Hercegovačko–Neretvanski kanton i Vladu FBIH. Dva su razloga zašto je važno da imamo ugovor sa Pumom”, rekao je Kevelj i dodao:

“Prvi je zato što je Puma premium brend a drugi je što je Fudbalski klub Velež prvi klub u novijoj historiji Bosne i Hercegovine koji ima saradnju sa ovim brendom. Dobili smo jako kvalitetan sponzorski ugovor i to govori koliko je Velež prepoznat kao ozbiljan i respektabilan partner, u svakom smislu”.

Nove dresove Veleža na pozornici predstavili su Osman Hadžikić, Ante Oreč, Edis Nanić i Nermin Haskić.

Dizajnom domaće garniture dresova u kojima će Velež igrati većinu utakmica očekivano dominira crvena boja koja je zaštitni znak Rođenih.

Što se tiče gostujuće garniture dresova ni tu nije bilo previše iznenađenja, te je ista u bijeloj boji kao i prethodnih sezona.

Igrači Veleža će već za dva dana imati priliku da zaigraju u novim dresovima, a navijači ovog kluba ne kriju oduševljenje što će Pumin znak da krasi dres njihovog najdražeg kluba.

Gala večeri u Mostaru prisustvovale su brojne osobe iz javnog, sportskog, političkog, kulturnog i društvenog života Bosne i Hercegovine, a među njima mogli su vidjeti i nekadašnji fudbalski asovi.
Događaj je upotpunio freestyle fudbalski performans u izvedbi Maida Delića, zatim DJ zadužen za vrhunski muzički ugođaj, te Narentas beauty corner luksuzne kozmetike iz srca Hercegovine.

Najnovije

Grad Mostar nakon požara na Uborku: Godinama su blokirani procesi sanacije, neko mora odgovarati za izgubljeno vrijeme

Nakon velikog požara na deponiji Uborak, iz Grada Mostara oglasili su se saopćenjem u...

Koalicija “Grade moj”: Hitno zaustaviti improvizacije s otpadom i sazvati vanrednu sjednicu Gradskog vijeća Mostara

Koalicija “Grade moj” izražava duboku zabrinutost zbog informacija da se na području Vrapčića, u...

Vrapčići: Građani blokirali odvoz smeća na obalu Neretve

Mostar se i dalje suočava s posljedicama ekološke katastrofe izazvane velikim požarom na deponiji...

Zasjedao Štab CZ Grada Mostara: Danas počinje zasipanje deponije Uborak

Jutros je zasjedao i Štab Civilne zaštite Grada Mostara . U fokusu je bilo rješavanje...

Vezane vijesti

Grad Mostar nakon požara na Uborku: Godinama su blokirani procesi sanacije, neko mora odgovarati za izgubljeno vrijeme

Nakon velikog požara na deponiji Uborak, iz Grada Mostara oglasili su se saopćenjem u...

Koalicija “Grade moj”: Hitno zaustaviti improvizacije s otpadom i sazvati vanrednu sjednicu Gradskog vijeća Mostara

Koalicija “Grade moj” izražava duboku zabrinutost zbog informacija da se na području Vrapčića, u...

Vrapčići: Građani blokirali odvoz smeća na obalu Neretve

Mostar se i dalje suočava s posljedicama ekološke katastrofe izazvane velikim požarom na deponiji...